تبلیغات


جدید ترین مدلهای لباس مجلسی :: وبلاگ تخصصی عکس بازیگران ایران :: گالری عکس های بازیگران سینما و تلویزیون : - )کوچک کردن شکم و پهلو در 3 روز-بدون -دارو رژیم-ورز

Top Blog
وبلاگ برتر در تاپ بلاگین
یکشنبه 4 بهمن 1388

)کوچک کردن شکم و پهلو در 3 روز-بدون -دارو رژیم-ورز

• نوع مطلب: سلامت بدن ،
• نوشته شده توسط: hamidreza

یك رژیم بین المللى سه روزه

این رژیم سه روزه توسط The Cleveland Clinic Diet طراحی و پیشنهاد شده است كوتاه بودن این رژیم به اعتبار كیلنیك صدمه نمی زند و البته این رژیم كوتاه سیستم گوارشى شما را برمى انگیزد و...
 

رژیم غذایی سه روزه  خوراك‌ها‌یی را برای شما در نظر گرفته است كه سیستم گوارشی را بر می‌انگیزد و آماده تغییر ذائقه میكند و به متابولیسم شما برای چربی سوزی كمك شایانی خواهد بود.

برای گرفتن این رژیم باید دستورات كاملا رعایت شود تا به نتیجه برسید. همراه با این رژیم ورزش ذكر یا سفارش نشده است. این رژیم را باید در طول سه روز گرفت در صورت تمایل به ادامه باید دو روز استراحت كرد دوباره دوره 3 روزه را آغاز كنید. البته این رژیم مخصوص افرادى است كه هیچ ناراحتى جسمانى خاصى ندارند.

در این رژیم سه روزه شما باید دقیقا همین وعده‌ها‌یی را كه در دستور العمل آورده شده است مصرف كنید نه بیشتر ونه كمتر و گرنه ممكن است در این 3 روز شما 10 پوند به وزنتان افزوده شود. فقط یاذتان باشد دقیقا طبق دستورات عمل كنید.
 روز اول:

صبحانه:

یك فنجان قهوه و یا چای ( شیرین كننده اختیاری است و البته در حد یك حبه قند یا یك خرما)

1/2لیوان آب گریپ فروت یا آب میوه

1 تكه نان تست همراه با كره بادام زمینی (یك قاشق مربا خورى)

ناهار:

1/2 از یك تن ماهی بدون روغن‌ها‌یش

1 قطعه نان تست

شام:

3 تكه گوشت قرمز یا سفید

1 فنجان هویج

1عدد سیب

1فنجان بستنی وانیلی

روز دوم:

صبحانه:

یك فنجان قهوه یا چای

1عدد تخم مرغ

نصف یك موز

1عدد نان تست

ناهار:

ا فنجان پنیر گوتا یا معادل یك فنجان تن

8 عدد بیسكویت ترد كوچك

شام:

2عدد بیف بدون چربی

1 فنجان كلم بروكلی

1/2 فنجان هویج

نصف موز 2/1 فنجان بستنی وانیلی

روز سوم

صبحانه:

قهوه سیاه یا چای

5 عدد بیسكویت سبوس دار

معادل یك قوطی كبریت پنیر كم چرب

1عدد سیب

ناهار:

1 عدد تخم مرغ آب پز

1عدد نان تست

شام:

1 فنجان تن ماهی

1فنجان هویج

1 فنجان گل كلم

1 فنجان خربزه

1/2 فنجان بستنی كم چرب وانیلی

4 فنجان لیوان آب در هر روز نوشیده شود.

این یك رژیم غذایی كم كالری است كه ممكن است شما را دچار گرسنگی بكند البته آب هم از دست میدهید و باید آب بدن را نوشیدن آب بدست آورید. در طول این سه روز شما مقداری وزن از دست خواهید داد البته این وزن ازدست داده با اندك بی مبالاتی باز میگردد.البته این رژیم فقط به كسانى توصیه مى شود كه بیمارى خاصى نداشته باشند.

این رژیم‌ها‌ی كوتاه قطعا معجزه نمی كند و یقینا به طور قطعی و دائمی مشكلات اضافه وزن شما را حل نخواهد كرد . بسیاری از روش‌ها‌ی كم كردن وزن كه در دسترس است تحمل و صبر می‌طلبد ، بسیاری از آنها بر تغییر عادت غذایی در مدت طولانی استوار است و این تغییرات است كه وزن شما را در حالت مطلوب نگه میدارد . اما دلسرد نشوید طرح‌ها‌ی خوبی وجود دارد تا در آینده به هدف خود كه همان رسیدن به وزن مطلوب است نائل آیید.

نظرات()
برچسب ها: )کوچک کردن شکم و پهلو در 3 روز-بدون -دارو رژیم-ورز ،
 

<